top of page

EV Charge Show Inovasyon ve Girişimcilik Yarışması 2023

YARIŞMANIN AMACI

“Dönüşüm” son 10 yılın en sihirli kelimesi olabilir. Dönüşüm sürecinde yeni şirketler yeni fikirlerden doğuyor. Bu şirketlere kısaca start-up şirketleri deniyor. Genellikle bir ihtiyaca çözüm sunan teknolojik yeniliklerden besleniyorlar ve çok hızlı büyüyebiliyorlar. Ancak inovatif fikirler her zaman yeni şirketler kurulmasına yetecek şartları oluşturmayabiliyor. Böylesi bir durumda bu fikirler yok olup gidebiliyor. Otomotiv sektöründe de dönüşüm içten yanmalı motorlu araçlardan elektrikli olanlara doğru hızlı bir şekilde devam ediyor.

“Bu yarışmanın amacı, elektro mobilite alanında olgun inovatif fikirlerin ticari hayata geçirilmesine destek olmak üzere projeleri tespit etmek, proje sahiplerine mentorluk vermektir.”

Eğer elektro mobilite alanında yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler, ürünler veya hizmetler sunmak üzere inovatif proje fikriniz varsa ve projenizin ticari olarak satılabilir olduğunu düşünüyorsanız EV Charge Show E-Mobilite İnovasyon ve Girişimcilik Yarışmasına katılabilirsiniz.

KAPAK-1024x451.png
bottom of page