top of page

Türkiye e-mobilite Haberleri

 

Ekim 2023

IMG_4078.JPG

EPDK Enerji Dönüşüm Daire Başkanı Sayın Zafer Korkulu Bey'in moderatörlüğünde gerçekleşen EV Charge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_4589.JPG
İnovatif Elektrikli Araç Şarj Teknolojileri

Prof. Ozan Erdinç Bey moderatörlüğünde ve sektörün öncü firma temsilcileriyle gerçekleşen EVCharge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_4814.JPG
Elektrikli Araç Şarj Yazılım/Otomasyon

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı Genel Sekreter Danışmanı Sayın Dr. E.Serdar Gökpınar Bey'in moderatörlüğünde gerçekleşen EV Charge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_5024.JPG
İstanbul Sürdürülebilir Kentsel Hareketlilik Planı ve Uygulamaları ve İspark Otoparklarında Araç Şarj İstasyonları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkası Sayın Utku Cihan Bey'in moderatörlüğünde gerçekleşen EV Charge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_5512.JPG
Satış Sonrası Elektrikli Araçlar

TOBFED Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sayın Serkan Bakırtaş moderatörlüğünde gerçekleşen EV Charge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_5717.JPG
Elektrikli Araçların Şarjı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

AVERE Elektro Mobilite Derneği Başkan Yardımcısı Sayın Haluk Sayar Bey'in moderatörlüğünde gerçekleşen EV Charge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_5869.JPG
Elektrikli Araç Şarj İstasyonlaırında Gelecek Trendler Neler?

AVERE Elektro Mobilite Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Avukat Deniz Tuncel Bey'in moderatörlüğünde gerçekleşen EV Charge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_5983.JPG
Türkiye E-Mobilite Ekosistemi Finansmanı

GEFF Yeşil Ekonomi Finansmanı Programı Pazarlama Başdanımanı Sayın Arif Ergin moderatörlüğünde gerçekleşen EV Charge Show oturumunu izlemek için linke tıklayınız.

IMG_6409.JPG
E-Mobilite İnovasyon ve Girişimcilik Yarışması

VESTEL sponsorluğunda, EV Charge Show yönetiminin katkıları ve Saygıdeğer Jüri üyelerimizin değerlendirme çalışmaları sonucunda kazanan yarışmacıları tebrik ederiz. Yarışma programını izlemek için linke tıklayınız.

evcharge.jpg
Odağımız; Elektrikli Araç Şarj Teknolojileri

EV Charge Show, elektrikli araç şarj sektörü liderlerini yatırımcıları ile bir araya getirmek üzere 2-4 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde ikinci kez düzenlenecek.

bottom of page