top of page

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Teknolojileri, Şarj İstasyonlarında Enerji  Depolama ve Pil Yönetim Sistemleri İçin Fuar ve Konferans Bir Arada         26-28 Ekim 2022 Tarihleri Arasında

EVCHARGE.png

Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, elektrikli araçların şarj edilmesi için gerekli donanım ve yazılım üreticileri, hizmet sağlayıcıları ve çözüm ortakları ile kamu ve özel sektör yatırımcılarını bir araya getirmek üzere 26-28 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenleniyor. Elektrikli araçların şarjında son teknolojileri yerinde incelemek ve yeni iş fırsatlarıyla ilgili değerli bağlantılar kurmak için mutlaka katılın.

AVERE Türkiye Üyeleri EV Charge Show'a %10 İndirimli Katılıyor

Elektrikli araçların şarj altyapısına odaklanan, alanında dünyanın ilk ve tek emobilite fuarı ve konferansı olma özelliğine sahip EV Charge Show, Elektrikli Araç Şarj Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı ve Konferansı 26-28 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenleniyor. EV Charge Show ile eş zamanlı düzenlenecek olan EV Charge Konferansı, AVERE Türkiye iş birliğiyle düzenleniyor. Fuarda yer almak isteyen AVERE Türkiye üyeleri ise %10 indirim ayrıcalığına sahip oluyor. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

bottom of page